Poskytujeme kompletní servis pro webové stránky (internetové prezentace), což zahrnuje zprovoznění redakčního systému, tvorbu grafiky, zpracování a doplnění obsahu, analýzu a vhodný výběr klíčových slov, SEO a optimalizaci, napojení webových stránek na sofistikovanou statistiku návštěvnosti Google Analytics pro analýzu úspěšnosti vytvořených webových stránek. Nabízíme i pravidelnou správu.

Další naší službou jsou grafické práce. Umíme grafiku jak pro internet (www) tak pro tiskoviny (DTP), i pohyblivé animace. Běžně pracujeme s formáty souborů jako JPG, PNG, GIF, TIFF, PDF, PSD, EPS a další. Nepracujeme však se soubory s koncovkou CDR (nemáme program Corel Draw). Vedle tvorby grafiky pro webové stránky dodáváme také grafiku pro výrobu vizitek, letáků, plakátů, brožur a katalogů.

Nedílnou součástí pro úspěšné webové stránky je právě internetový marketing, který zahrnuje například inzertní kampaně (Google AdWords, S-klik aj.), kampaně na sociálních médiích (Facebook, Twitter, Google Plus, YouTube aj.), registrace a umístění firemní prezentace na internetových portálech (firmy.cz, Zlaté stránky aj.), a vytváření zpětných odkazů mezi tématicky souvisejícími webovými stránkami.